Raspisujemo konkurs za pozicije:

POSLOVOĐA SERVISA

(Mesto rada: UGRINOVCI - 1 izvršilac)

Opis poslova:

  • Organizuje rad majstora u servisu i vrši nadzor nad radionicama
  • Vrši koordinaciju i komunikaciju između prijema, klijenata i radionice
  • Odgovara za održavanje, periodičan pregled i pravilnu upotrebu mašina i opreme u radionici, magacinu i maloprodaji
  • Vrši prodaju guma i rezervnih delova
  • Planira radove u servisu i kontroliše napredovanje radova
  • Priprema i izdaje robu za potrebe servisa
  • Vrši kontrolu svih radnih operacija koje se izvode u servisu kod prijema vozila

Potrebna znanja i veštine:

  • Srednja, viša i visoka stručna sprema
  • Organizacione sposobnosti I iskustvo u organizaciji ljudi
  • Radno iskustvo u uslužnoj delatnosti
  • Poželjno iskustvo u auto industriji
  • Poznavanje rada na računaru (excel, word)
  • Vozačka B kategorija (poželjna C kategorija)

Zaposlenima nudimo:

  • Stabilno zaposlenje
  • Konkurentnu platu i stimulativni paket nagrađivanja
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

 Očekujemo Vaše prijave.

Preuzmite

POSLOVOĐA SERVISA (Mesto rada: UGRINOVCI – 1 izvršilac)

doc dokument | 0.03MB