Raspisujemo konkurs za poziciju:

REFERENT MALOPRODAJE - PRODAVAC

Mesto rada: Subotica

Opis poslova:

  • prijem i usluživanje kupaca na profesionalan i ljubazan način
  • rad na kasi i vođenje evidencije o prodaji
  • izrada dokumenata vezanih za prodaju robe
  • upoznavanje potrošača sa trenutnim akcijama/promocijma
  • koordinacija sa servisom, prodajnom službom i ostalim službama društva
  • zaduženje sa magacionom robe  za potrebe servisa
  • održavanje radnog prostora čistim, urednim i pristupačnim

Potrebna znanja i veštine:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Organizacione sposobnosti
  • Visoki stepen odgovornosti
  • Radno iskustvo u maloprodaji
  • Poželjno iskustvo u auto industriji
  • Poželjna vozačka dozvola (B kategorija)
  • Poznavanje rada na računaru (excel, word)

Zaposlenima nudimo:

  • Stabilno zaposlenje
  • Konkurentnu platu i stimulativni paket nagrađivanja
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Očekujemo Vaše prijave

Preuzmite

REFERENT MALOPRODAJE - PRODAVAC (Mesto rada: Subotica)

doc dokument | 0.03MB